Program

Na tohtoročnom podujatí KLOBFEST 2016, ktorý sa uskutoční v dňoch 11.-12.11.2016 Vás okrem dňa tekvice a Medzinárodnej súťaži vo výrobe klobásy čaká aj bohatý kultúrny program.

V piatok sa môžete okrem bohatého sprievodného programu v rámci Dňa tekvice tešiť na vystúpenie skupiny M-ROCK ktorá je revivalovou kapelou skupiny EDDA a ukáže naozaj skvelé a verné prevedenie pesničiek tejto legendárnej maďarskej kapely, ďalej vystúpi maďarská skupina EASY BLUES a vystúpenie slovenských a maďarských folklórnych súborov.

V sobotu Vám počas Medzinárodnej súťaže vo výrobe klobásy zahrá skupina WEEKEND a maďarská rocková kapela ROCKIN ROCKCATS. Poobedňajšiu siestu vyplní vystúpenie folklórnych súborov, DUO FANTASY a tesne pred vyhodnotením aj koncert finalistky show Superstar NIKOL KASSELL.
Po vyhodnotení o 20:00 zažije Majzonovo námestie v Nových Zámkoch energickú a veľkolepú ABBA SHOW Slovakia a následne nám až do noci bude hrať tú najlepšiu zábavu skupina RÉDEY TRIO.

Veríme, že si každý príde na svoje a kultúrnym programom ponuka programu samozrejme vôbec nekončí. O sprievodnom programe a aktivitách sa dozviete v ďalšom článku už o pár dní.

Tešíme sa na Vás.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *